Videojet İçin Ribonlar

Videojet Termal Transfer Makineleri için Blackdot® Ribonlar

Blackdot® Chemical Corporation’ın kullandığı yüksek kaliteli hammaddeler, Videojet termal transfer kodlama cihazlarında optimum yazıcı performansı sağlar. Blackdot® şerit ribonlar, mükemmel baskı kalitesi sağlayacak ve esnek ambalaj uygulamalarında kullanılabilecek şekilde tasarlanmış geniş bir ürün yelpazesi sunar.

Blackdot® şerit ribonları, Videojet termal transfer kodlama cihazlarındaki performansı optimize etmek üzere tasarlanmış ve üretilmiştir. Ribon ve makine uyumluluğu; daha iyi baskı kalitesi, daha az kopma, yazıcı kafa arızaları oluşturmama, etiket ve esnek ambalajlara en iyi tutunma gibi avantajlar sağlar.

Videojet İçin En İyisi

Hammadde tedarikçileri ile kurulan uzun süreli ilişkiler, yüksek sınıf kimyasalların seçilmesi gerektiği yönünde önemli bir deneyim kazandırmıştır. Blackdot® ribonlarının hammaddeleri, yasal mevzuatlara uyumluluk, çevresel etkiler, sürdürülebilirlik ve etik üretim dikkate alınarak seçilir. Kaliteli ve üst sınıf hammaddelerle üretilen şerit ribonlar, Videojet termal transfer yazıcılarınızda istikrarlı ve yüksek performanslı bir sonuç elde edilmesini sağlar. Blackdot® ribonları, katı test protokolleri çerçevesinde, en yüksek performansı gösterecek şekilde tasarlandı.

Blackdot® şerit ribon formülleri; kuruma süresi, yüzeyle olan etkileşim, silinmeme, kontrast gibi cihazların performansını etkileyen birçok özellik dikkate alınarak laboratuvar ortamında yapılan testlerle oluşturulur ve Videojet termal transfer kodlama cihazlarının her modeli için ayrı ayrı raporlanır. Bu parametrelerin müşterilerimizin kodlama işlemlerinde üretim süreçlerini doğrudan etkilediğinin farkındayız. Bu nedenle hammadde, üretim, analiz ve test aşamalarını titizlikle takip ediyoruz.

Blackdot® Ribonları İle Üretiminiz Durmaz

Blackdot® laboratuvarlarında üretilen özel formüller sayesinde, Videojet termal transfer kodlama cihazlarında benzersiz bir çalışma performansı ve yüksek üretkenlik elde edilir.

Tüm şerit ribonların Videojet termal transfer kodlama cihazlarındaki performansı satıcılara gönderilmeden önce dikkatle değerlendirilir ve bağımsız test laboratuvarlarında, en gelişmiş ekipmanlar kullanılarak test edilir. Şerit ribonlar, elde edilen veriler doğrultusunda yürütülen farklı iyileştirme ve geliştirme çalışmaları sonucunda ideal ürün haline getirilir ve sonrasında müşterilere sunulur.

Blackdot® Chemical laboratuvarları sektörün yeni ihtiyaçlarını karşılamak ve her yüzey için farklı çözümler üretmek amacıyla ambalaj sektörü ile Videojet termal transfer kodlama cihazlarının tüm modellerini yakından takip eder. Araştırma ve geliştirme çalışmalarına önemli miktarda kaynak ayıran Blackdot® Chemical laboratuvarları, şerit ribon ürün yelpazesini olabildiğince geniş tutmak amacıyla yeni formüller için çalışır.

7x24

Mükemmel Baskı İçin Yüksek Teknoloji

Birçok ülkede Videojet termal transfer kodlama cihazlarında yaygın olarak kullanılan Blackdot® şerit ribonlarıyla Videojet cihazlarınızın sürdürülebilirliğini en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Blackdot® şerit ribonları, Videojet termal transfer cihazlarındaki yazıcı kafaların yıpranmasını engeller. Birçok şerit ribonda ısıya karşı dayanıklılığı düşük malzeme kullanıldığı için taşıyıcı tabaka yanabilir ya da statik yük birikmesinden dolayı yazıcı kafaların ömrü kısalabilir. Blackdot® ribonların tümünde yüksek teknolojiyle üretilmiş, yazıcı kafaları koruyacak ve statik yükü engelleyecek silikon içerikli koruyucu bir tabaka kullanılır. Bu teknoloji sayesinde yazıcı kafaların hasar görmesi engellenir, statik yüklenme kabul edilebilir minimum seviyelere indirilir ve mükemmel bir ısı iletkenliği sağlanır.

Şerit ribonlarımızın üretiminde operatör güvenliği ve çevresel etkileri göz önünde bulundurarak yerel yönetmeliklere ve endüstriyel standartlara uygun formüller ve üretim şekli oluşturuyoruz. Blackdot® ribonlar, ilgili uluslararası standartlara ve mevzuatlara uygun üretildiklerini gösteren sertifika ve uygunluk belgeleriyle tescilli edilmiştir.